DENAA+ Antialergénny sprej s probiotikami 5L náplň RTU

Kód: 204
178,80 € 149 € bez DPH
Skladom (>5 ks)

Provilan Denaa+ Antialergénny sprej s probiotikami

Znižuje prítomnosť peľu a alergény roztočov až o 70 %

Eliminuje kožné a respiračné alergény

 DENAA+ Antialergénny sprej čistí vzduch v interiéri a redukuje organické alergény. Užitočné probiotiká bezpečne konzumujú spúšťače bioalergénov – vrátane výkalov roztočov, peľu, častíc kože, spór plesní a organického odpadu – ako prirodzený zdroj potravy. Je obzvlášť užitočný pri alergiách na roztoče. To zlepšuje symptómy kožnej a respiračnej alergie na organickej báze.  

Tento jednoducho použiteľný a vysoko účinný preventívny sprej obsahuje zdravé „dobré“ baktérie (probiotiká) z rastlín. Tieto prírodné zložky sú obzvlášť prospešné pri zvládaní alergií na roztoče.

 • Čistejší vzduch v interiéri.
 • Odstraňuje organické alergény.
 • Vhodné pre všetky druhy textílií.
 • Testované ako neškodné pre dýchacie cesty.
 • Svieža a prirodzená vôňa.
 • Roztok pripravený na použitie.
 • Možnosť použitia do vzduchotechniky.
 • Obnovuje rovnováhu mikroflóry a znižuje riziko bakteriálnych infekcií.

Tieto užitočné probiotiká pôsobia na mikrobiálnej úrovni, aby obnovili zdravšiu rovnováhu mikroflóry.

Keď sa DENAA+ Antialergénny sprej rozpráši do vzduchu, pristane na textíliách a bytovom nábytku, ako sú žalúzie a závesy, ktoré sa nedajú ľahko čistiť. Dosahuje a čistí aj v zákutiach a často nedostupných miestach – vrátane klávesníc a kľučiek dverí...

Užitočné probiotiká v našom spreji fungujú bezpečným, prirodzeným a mechanickým spôsobom na inhibíciu škodlivých baktérií a prevenciu bakteriálnych infekcií. Na rozdiel od chemikálií toto mechanické pôsobenie nespôsobuje vznik rezistencie škodlivých baktérií.

Probiotický Antialergénny sprej DENAA+ možno rozptýliť do celej miestnosti pomocou mechanických dávkovačov vzduchu (čoskoro v predaji a u nás). Toto sa dá jednoducho nainštalovať alebo dodatočne namontovať na klimatizačné a ventilačné potrubie. To zlepšuje kvalitu vzduchu v interiéri a minimalizuje rozptylovanie plesní a patogénnych baktérií do obývaných priestorov.

 Sprej je ekologický a má dlhotrvajúci účinok. Má hodnotenie A+ a je vedecky dokázané, že je bezpečný, bez chemikálií, netoxický a neznečisťujúci vzduch v interiéri.

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava ZDARMA
pri objednávke nad 40 EUR
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

Náš antialergénny sprej obnovuje prirodzenú mikrobiálnu rovnováhu

Podľa vykonaných testov môže tento sprej znížiť alergény roztočov o 43 % počas prvej hodiny a až o 70 % počas nasledujúcich 72 hodín. 

Užitočné probiotiká bezpečne konzumujú spúšťače bioalergénov – vrátane výkalov roztočov, peľu, častíc kože, spór plesní a organického odpadu – ako prirodzený zdroj potravy. Je obzvlášť užitočný pri alergiách na roztoče:

Roztoče domáceho prachu sú mikroskopickými príbuznými pavúkov. Žijú v prachových časticiach a nachádzajú sa vo väčšine budov po celý rok. Tieto častice tiež lietajú vo vzduchu, najmä v budovách, ktoré sú zle čistené alebo vetrané, alebo v nich býva veľa ľudí a/alebo zvierat.

Roztočom sa darí aj v mäkkom nábytku, ako sú matrace, koberce, čalúnenie a závesy. Nehryzú, ale živia sa šupinami kože od ľudí a zvierat a húb. Matrac môže obsahovať desiatky tisíc roztočov.

Jediný roztoč vyprodukuje každý deň okolo dvadsať odpadových výkalov. Každý z nich obsahuje proteínový bioalergén, ktorý môže byť hlavnou príčinou astmy a alergických reakcií, najmä u mladých a zraniteľných ľudí. DENAA+ Antialergénny sprej výrazne znižuje množstvo výkalov roztočov, čo výrazne znižuje symptómy.

Aplikácia

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov dodržiavajte dobrú všeobecnú hygienu. Pred použitím pretrepte. Nastriekajte do vzduchu a na povrchy. Neutierajte. Prvých päť dní používajte raz denne, potom opakujte raz denne každé tri dni. Možno nastriekať aj priamo na povrchy, textílie a bytový textil.

Zloženie

 • Voda
 • Probiotické baktérie na rastlinnej báze (autoaktívne mikroorganizmy)
 • Stabilizátor pH
 • Aloe Vera Aróma

Tento sprej nie je liek ani zdravotnícka pomôcka.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: