EVAA+ Air optimiser 300ml

Kód: 3749900
Akcia Tip
18 € –16 %
EVAA+ AIR OPTIMIZER 300ml 3D
18 € –16 % 15 € 12,50 € bez DPH 50 € / 1 l
Skladom (>5 ks)

Znižuje organické alergény peľu, prachu a srsti domácich zvierat až o 70 %

Sprej na čistenie vzduchu, ktorý zabraňuje alergiám

EVAA+ Probiotic Air Optimiser Sprej je prírodný sprej, ktorý znižuje kožné a respiračné alergické reakcie na organické alergény o viac ako 70 %.

Environmentálne a sezónne alergie sú zvyčajne spôsobené organickými alergénmi v životnom prostredí. Tieto alergény zahŕňajú peľ, výkaly roztočov, chlpy domácich zvierat, šupinky kože a spóry húb.

Príznaky sú nepríjemné a môžu spôsobiť, že sa budete cítiť mizerne: Kýchanie, nádcha alebo upchatý nos, svrbiace, červené a slzavé oči, vyrážky, a tlak na hrudi.

Inovatívna biotechnológia v spreji EVAA+ Air Optimiser účinne rozkladá tieto organické alergény. Sprej obsahuje zdravé „dobré“ baktérie (probiotiká) z rastlín. Tieto užitočné probiotiká bezpečne a efektívne konzumujú bioalergény ako prirodzený zdroj potravy.

Použite tento sprej na prirodzené zníženie symptómov sezónnej a environmentálnej alergie:

 • Čistí vnútorný vzduch.
 • Odstraňuje organické alergény.
 • Pomáha predchádzať alergickým reakciám.
 • Svieža, prírodná vôňa.
 • Hodnotenie A+ pre bezpečnosť dýchania.
 • Nie je dráždivý ani toxický.
 • Nastriekajte do vzduchu a na posteľnú bielizeň a bielizeň.

Užitočné probiotiká tiež pomáhajú obnoviť zdravú rovnováhu (mikrobióm) vášho domova na mikrobiálnej úrovni. Zdravý mikrobióm podporuje pohodu a imunitu.

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava ZDARMA
pri objednávke nad 40 EUR
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

Znižuje alergické reakcie na roztoče

Tento prírodný sprej je obzvlášť prospešný, ak trpíte alergiou na roztoče.

Roztoče z domáceho prachu sú organizmy podobné pavúkom, ktoré sa nachádzajú vo väčšine domov a iných budov po celý rok. Darí sa im v prachových časticiach, ktoré sa vznášajú vo vzduchu a v mäkkom nábytku, ako je posteľná bielizeň, koberce, čalúnenie a záclony. Jeden matrac môže obsahovať desaťtisíce roztočov. Živia sa plesňami a šupinami kože od ľudí a domácich zvierat.

Roztoče nehryzú, ale ich exkrementy obsahujú bielkovinu, ktorá môže spôsobiť astmu a alergické reakcie. Keďže jeden jediný prachový roztoč vyprodukuje každý deň okolo dvadsať odpadových výkalov, môže to spôsobiť značné problémy!

Náš probiotický sprej na optimalizáciu vzduchu výrazne znižuje množstvo výkalov roztočov, čo výrazne znižuje príznaky alergie.

Naše laboratórne testy dokázali, že tento sprej môže znížiť alergény roztočov o 43 % počas prvej hodiny a až o 70 % počas nasledujúcich 72 hodín

EVAA+ Air Optimiser Sprej je šetrný k životnému prostrediu bez škodlivých chemikálií, ktoré znečisťujú vzduch v interiéri. Užitočné probiotiká zostávajú na povrchoch a fungujú až 3 dni, takže výsledky sú dlhodobejšie.

Všetky ingrediencie sú certifikované PETA ako vegánske a bez krutosti na zvieratách.

 • NEPOUŽÍVAJTE s výrobkami, ktoré môžu zmeniť účinnosť.
 • Zabráňte kontaktu s očami.
 • Skladujte v suchu pri teplote 10°C – 35°C.
 • Držte mimo dosahu detí.

Aplikácia

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov dodržiavajte dobrú všeobecnú hygienu. Pred použitím sprej na optimalizáciu vzduchu pretrepte.

Nastriekajte EVAA+ Air Optimiser do vzduchu a jemne rozprášte na povrchy. Neutierajte. Prvých päť dní používajte raz denne, potom opakujte raz denne každé tri dni. Môže sa tiež nastriekať priamo na povrchy a bytový textil. 

Zloženie

 • Voda (> 30 %)
 • Mikroorganizmy (< 5 %)
 • Prírodná aróma aloe vera (< 1 %)
 

Dodatočné parametre

Kategória: Čistiace prostriedky
Hmotnosť: 0.35 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: