Prípadová štúdia s LUCAA+ Antialergénny sprej

 

 

Štúdia s LUCAA+ Antialergénny sprej

 

https://www.provilan.sk/produkt/lucaa-antialergenny-sprej-300-ml/

 

Neustále svrbenie a škrabanie je problémom mnohých majiteľov psov. Existuje mnoho možných príčin – od sezónnych a environmentálnych alergií až po blšie uhryznutie a citlivosť na chemický šampón. Znepríjemňuje život vášmu miláčikovi – aj vám !

Táto štúdia ukazuje, ako náš probiotický sprej na alergie výrazne zlepšil Mollyinu svrbivú, červenú a šupinatú pokožku prirodzeným spôsobom.

Výsledky ma veľmi tešia a rád sa s nimi podelím – mať „svrbiaceho“ psa môže mať pocit, že zvádzate nekonečný boj; dosť často to, čo si myslíte, že pomôže, môže veci v skutočnosti ešte zhoršiť !“ LISA MORTIMORE

 

Problém

Záchranársky pes Molly skutočne trpel červenými, boľavými miestami suchej svrbiacej kože a vyrážkou na chrbte a okolo chvosta. Vlasy jej redli a neustále ju svrbeli a škriabali.

Lisa, majiteľka Molly, verila, že symptómy sú spôsobené alergiou – možno na blšie sliny. Každý deň však vyskúšala „doslova všetko“ vrátane liečby proti blchám, antiseptík, antihistaminík a vysávania. Jedine bielkovinová surová strava zlepšila Mollyino zdravie. Krém s koloidným striebrom upokojil svrbenie, ale nevyriešil hlavnú príčinu.

Lisa sa chcela vyhnúť chemikáliám, antibiotikám a steroidom, keďže Molly predtým trpela neurologickými problémami, ktoré sa chemikáliami zhoršovali.

Lisa povedala: "Jednoducho neznášam, keď ju vidím trpieť, a najhoršie je, že keď odídeme z domu a ona zostane  sama, obávam sa, že sa surovo poškriabe a nastúpia infekcie."

 

Riešenie

Lisa aplikovala trikrát denne sprej LUCAA+ Probiotic Pet Allergy-Free na boľavé oblasti a oblasti vypadávania vlasov, ako aj na iné exponované oblasti vrátane Mollyinho chvosta a vonkajška uší.

Keďže je Molly trochu nervózna, Lisa použila radšej nasýtenú gázu, než aby si ju nastriekala priamo na kožu. Nastriekala aj na kefu a potom jemne prečesala Mollyin kožuch a oblečenie. Lisa tiež umyla a potom nastriekala Mollyinu posteľnú bielizeň a pelech.

LUCAA+ Sprej na alergie

Sprej obsahuje zdravé „dobré“ baktérie (z rastlín) nazývané probiotiká. Probiotiká po aplikácii na kožu vášho psa obnovujú zdravú mikroflóru na koži Vášho miláčika. Pôsobia prirodzeným spôsobom na odstránení zdroja svrbenia a zníženie svrbenia, tým menej je potom pravdepodobné, že sa váš pes poškriabe a spôsobí ďalšie škody a infekcie.

  • Zabraňuje alergiám.
  • Výrazne znižuje svrbenie.
  • Odstraňuje organické alergény (potrava pre probiotiká).
  • Jednoduché použitie: nastriekajte priamo na srsť a okolité povrchy.
  • Vyrobené z prírodných a kontrolovaných zložiek.
  • Vhodné pre psov, mačky a iné chlpaté domáce zvieratá

 

https://www.provilan.sk/produkt/lucaa-antialergenny-sprej-300-ml/

 

Výsledky

Lisa nám poskytla tieto aktualizácie pri používaní nášho probiotického spreja proti svrbeniu psov počas nasledujúcich týždňov:

 

Predtým:

Molly mala červené, boľavé miesta suchej, svrbiacej kože a vyrážku na chrbte a okolo chvosta. Mala rednúce vlasy a cítila sa nepríjemne z neustáleho svrbenia a škrabania.

 

Po jednom týždni:

„Určite došlo k miernemu zlepšeniu; Mollyin chrbát je menej červený a vlasy sa začali trochu vracať. Pleť sa jej určite zlepšila, sprej vraj pleť upokojuje a je to tak. Po nanesení nemá tendenciu ho poškriabať.“

 

Po troch týždňoch:

„Skutočne sa zdá, že to pomohlo kontrolovať svrbenie na jej chrbte; je to ovela menej nahnevane, je ovela menej podrazdena a zacinaju jej odrastat vlasy. Je to pomalý pokrok, ale určite vidím zlepšenie.“*

(*Aj keď sprej môže okamžite zmierniť svrbenie, obnovenie a obnovenie zdravej a vyváženej pokožky (mikrobiómu) môže vyžadovať trochu trpezlivosti.)

 

Po desiatich týždňoch:

"Bola to rýchla premena... jej srsť a koža sa veľmi zlepšili." Teraz používam sprej iba raz denne, aby som udržal pokožku vlhkú a chladnú. Ešte raz ďakujem za váš úžasný produkt a rady!”

kožky (mikrobiómu) môže vyžadovať trochu trpezlivosti.)

O šesť mesiacov

O šesť mesiacov neskôr Lisa potrebuje použiť sprej na alergiu iba príležitostne, ak má Molly vzplanutie alergie. Počas tejto doby tiež podávala Molly perorálne probiotické doplnky na užívanie a tiež používala náš probioticky šampón na citlivú pokožku https://www.provilan.sk/produkt/lucaa-sampon-pre-domacich-milacikov/

 

Probiotický sprej na alergiu pre domáce zvieratá LUCAA+ je rovnako vhodný pre mačky a iné domáce zvieratá.

Poznámka: Sprej nie je proti blchám, ale probiotiká môžu pomôcť, pretože súťažia s larvami bĺch o potravu.

DÔLEŽITÉ: Ak máte pochybnosti alebo príznaky pretrvávajú, vždy sa poraďte s veterinárom.

 

Ďakujeme našim kolegom v UK za túto prípadovu študiu, jej pôvodný obsah nájdete tu: https://ingenious-probiotics.com/itchy-dog-spray-a-probiotic-pet-allergy-free-case-study/